Modern chalet met afwasmachine,
De Bult, Overijssel, Nederland
Dit type chalet is iets hoger gelegen dan andere chalets bij de vijver. Hierdoor ligt het niet direct aan de vijver, maar wilt u toch even bij de grote bosvijver kijken om bijvoorbeeld de eendjes te voeren? Ook dat is mogelijk, de bosvijver is op loopafstand. Ideaal voor gezinnen met kleine kinderen. Het chalet zeer comfortabel ingericht en beschikt het over de meeste hedendaagse gemakken. Uiteraard is het voorzien van een mooie tuin en terras met tuinmeubilair.
Parterre: (woonkamer(TV, DVD-speler), keuken(oven, combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(stapelbed), badkamer(douche, wastafel, toilet), tuindeuren)
verwarming(CV), terras, tuin, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Deze plek is een verborgen pareltje! De locatie is prachtig, midden in de natuur en toch dichtbij genoeg om de lokale bezienswaardigheden te verkennen. We genoten van ons kopje koffie 's ochtends op het terras terwijl we genoten van het uitzicht op de tuin. Het buitenzwembad was een bonus, vooral voor de kinderen!
Bedankt, het spijt ons! Een huisje met een kleine tuin en een klein zwembad, waar u heerlijk kunt ontspannen in de zon. Taras biedt u een aantal kleine activiteiten aan in de tuin en mijn vrienden wachten op u in de zon, Bardzo wacht op u!
Wij zullen u zeker onze zegen geven! De locatie was perfect, het huis was in een moderne stijl gebouwd, de centrale basis was goed onderhouden en onze uitstekende uitrusting zorgt ervoor dat het gras goed beschermd is, de beschutting tegen de wind van het bos,
Het chalet was gezellig en had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. Het was schoon en ruim en was geweldig voor ons gezin van vijf. We waardeerden vooral de nabijgelegen eetgelegenheden, waardoor we lokale smaken konden uitproberen zonder al te ver te hoeven gaan.
Het chalet was zeer comfortabel en goed onderhouden. We voelden ons er thuis door de gezellige inrichting en de vele ruimte. Het was geweldig dat er eetgelegenheden in de buurt waren en we hebben vooral genoten van een maaltijd in het Heerlijkheid Restaurant, op slechts een steenworp afstand.
Het huisje is een prachtige en gezellige plek, het huisje is erg gezellig ...
Co za urocze miejsce! Chalet czuł się jak dom z dala od domu, Był czysty, dobrze urządzony, a przestrzeń na zewnątrz była idealna do cieszenia się piękną pogodą, Nie możemy się doczekać powrotu!
We zijn super vriendelijk ontvangen. Eenmaal aangekomen bij het huisje werden we aangenaam verrast. Een prachtig huisje met overdekte serre. Binnen in heel compleet met alles wat je nodig hebt. Schoon en netjes. Ook het park ziet er mooi en netjes uit. Wij bevelen dit zeker aan.
Meer dan 4.000 vakantiehuizen door heel Europa.